Profesjonalny i szybki serwis naszym atutem

Serwis w firmie ABT

SERWIS Mobilny (naprawy u klienta)
SERWIS Stacjonarny (naprawy w ABT Kärcher)

Zapraszam Państwa do współpracy z naszym Serwisem  ABT s.c. Od początku naszej działalności dbamy o to, aby Serwis na najwyższym poziomie oraz w pełni dyspozycyjny, świadczony w krótkim czasie, pozytywnie wpływał na długofalowe relacje z naszymi Klientami. Właśnie dlatego w organizacji pracy naszego Działu Serwisu ważne są dla nas następujące przesłankami, decydujące o jego atrakcyjności dla naszych Klientów.

Korzystając z naszych usług serwisowych zapewniamy że:

Podczas okresowych przeglądów / napraw technicznych kontrolujemy i sprawdzamy stan podzespołów i części podlegających procesom zużycia w czasie normalnej pracy. W przypadku stwierdzenia zużycia takich elementów proponujemy wymianę. Jak wynika z naszego wieloletniego doświadczenia najczęściej występującą przyczyną wielu poważnych uszkodzeń maszyn lub urządzeń jest brak w odpowiednim czasie, reakcji na zużyte elementy czy podzespoły. Pomagamy zatem naszym klientom uprzedzać nieprzyjemne w swych skutkach następstwa. Sprzęt poddawany cyklicznym przeglądom w zdecydowanej większości służy naszym klientom długie lata nie narażając ich na przykre niespodzianki i koszty.

Wszystkie urządzenia, które trafiają do naszego serwisu przechodzą przez specjalną ścieżkę diagnostyczną, dzięki czemu jesteśmy w stanie wychwycić wszystkie uszkodzenia wady i defekty, o których informujemy naszych klientów przed dokonaniem naprawy – dlatego to nasi klienci decydują o kosztach serwisowania swoich urządzeń. Poza Serwisem urządzeń prowadzimy również sprzedaż detaliczną nowych oryginalnych części zamiennych do wszystkich urządzeń KÄRCHER. Oprócz tego posiadamy w ofercie rozmaite akcesoria dodatkowe, oraz pełne oprzyrządowanie urządzeń Kärcher.

W zakres serwisu ABT wchodzą:
Serwis mobilny 24h (naprawy u klienta) Cała Polska,
Serwis stacjonarny Punkt przyjęć/napraw urządzeń – Warszawa, Płońsk, Mszczonów,
Dla wymagających klientów Serwis ABT dokonuje oględzin i naprawy w obecności klienta,
Bardzo szybki czas reakcji serwisu do 1h od zgłoszenia,
Przeglądy/konserwacja wszystkich urządzeń Kärcher,
Naprawy główne urządzeń Kärcher,
Krótkie terminy realizacji
Dbałość o powierzony sprzęt
Kompleksowa opiekę nad parkiem maszynowym (utrzymanie ruchu – firmy produkcyjne, myjnie), Projektowanie, oraz montaże i konserwacje instalacji wysokociśnieniowych,
Sprzedaż części zamiennych i wyposażenia,
Możliwość podpisania umowy konserwacji urządzenia (gwarantowana ciągłość pracy urządzenia),
Magazyn części – w ofercie około 4500 pozycji,
Atrakcyjne ceny towarów i usług.
Zapewniamy transport przy przyjmowaniu i odbieraniu serwisowanego sprzętu.

Serwisujemy zarówno urządzenia domowe jak i przemysłowe – produkowanych na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. (zakupionych również w innych firmach),

Z NASZĄ FIRMĄ OBNIŻYSZ KOSZTY OBSŁUGI SERWISOWEJ SWOICH MASZYN

Nasz Serwis ABT :
Wszystkie zadania realizują wyszkoleni uczciwi i rzetelni wysokiej klasy technicy posiadający szeroki zakres uprawnień, oraz bogate doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy z urządzeniami Kärcher, poparte autoryzowanymi szkoleniami. Personel posiada uprawnienia eksploatacyjne i dozorowe z grupy sieci elektro-energetycznych, (grupa 1, 2 )  instalacje gazowe: I, II, III, IV generacji, oraz kotły parowe.

Zamów Serwis Mobilny czynny 24h

Kontakt bezpośredni do Serwisu:

 604-925-013

 22 664-11-19

 abt@abt-karcher.pl

Serwis Mobilny czynny: 24h

Serwis Stacjonarny czynnypn-pt. 8.00 – 17.00

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby i zachęcamy do kontaktu z Działem Serwisu.